Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że
Czy wiesz, że
Źródło: Bartosz Krupa
Czy wiesz, że małe słoniątka ssą swoją trąbę, tak jak dzieci kciuk? Zebra jest biała w czarne paski, czy może czarna w białe paski?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą gospodarze premierowego cyklu Travel Channel - Hela i Szymek. Nasi młodzi prowadzący wybiorą się m.in. do Johannesburga, gdzie poznają miejscową ludność, kulturę i… dzikie zwierzęta.

Hela i Szymek podzielą się z Wami masą fascynujących ciekawostek oraz nietypowych faktów. W końcu dziecięca wrażliwość, ciekawość świata i skłonność do zadawania pytań nie mają sobie równych!

Program zafascynuje wszystkich wielbicieli dalekich i bliskich podróży, miłośników przyrody, niebanalnego zwiedzania i poznawania związanych z nim ciekawostek.

W programie "Czy wiesz, że....?" zetkniecie się z obcymi kulturami, poznacie ludzi o innej obyczajowości i wyglądzie. Zobaczycie bogactwo fauny i flory na różnych kontynentach, spróbujecie oryginalnych smaków i dań, nieznanych w polskiej kuchni. Zapoznacie się z proekologicznymi inicjatywami i projektami, a także poznacie wiele ciekawych osób – naukowców , badaczy, jak i niezwyczajnych ludzi: opiekunów zwierząt, plantatorów, kucharzy, rybaków czy rękodzielników.

Ten pełen humoru i ciepła program to idealna propozycja dla całej rodziny.

Emisja odcinków:

poniedziałek godz. 18:50

wtorek godz. 17:20

czwartek godz. 20:50

piątek godz. 19:50

sobota godz. 10:50 i 11:20

niedziela godz. 13:50

Czy wiesz, że
Czy wiesz, że
Źródło: E. Łukasiewicz

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 3

Odcinek 4

Czy wiesz, że
Czy wiesz, że
Źródło: B.Krupa

Kliknij tu, jeśli chcesz poznać lepiej naszych młodych prowadzących!

Więcej informacji:

Szymek Radzimierski wydał nową książkę!

Zajrzyjcie tu aby poznać ciekawostki o:

lwach 🦁

słoniach 🐘

zebrach 🦓

surykatkach 🐿

likaonach 🐕

Zebra
Zebra

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się: