"Jestem z Polski": Barcelona

W podróż po nieznanej turystom Barcelonie zabiorą nas Karolina i Piotrek, małżeństwo które od 2012 roku postanowiło zamieszkać na stałe w tym magicznym mieście.

Piotrek każdy swój dzień rozpoczyna na sportowo razem ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami, dlatego zabiorą nas o świcie na barcelońską plażę, która nie tylko gości plażowiczów.
Małżeństwo Polaków pokaże nam swoją barcelońską dzielnicę Poble Nou, w której życie toczy się w małych barach i knajpkach, a na sam widok jedzenia kubki smakowe szaleją z radości.
W tym odcinku pokażemy Wam że Polak potrafi! Karolina spełnia marzenia par z całego świata o ślubie, którego się nie zapomina. Jako wedding planner potrafi zorganizować nie tylko zwykłe śluby, lecz i prawdziwe wyzwania, najbardziej wymagających par, bez względu na kulturę, zwyczaje czy religię.
Piotr, jako profesjonalny przewodnik zabierze nas wraz z grupką turystów do najmniejszego regionu winnego w Hiszpanii, gdzie produkuje się wspaniałe wina - cava.
Będziemy świętować wraz z małżonkami rocznicę ich ślubu. Jeśli chcecie się dowiedzieć, którą i jak przebiegła oglądajcie Jestem z Polski - Barcelona