O nas

Logo Travel Channel
Logo Travel Channel

O TRAVEL CHANNEL

Travel Channel należy do koncernu medialnego Discovery, którego programy inspirują, edukują i bawią widzów na całym świecie.Travel Channel prezentuje unikatowe podejście do podróżowania. Programy przenoszą widzów w każdy zakątek globu, od luksusowych wyjazdów, przez przygody z plecakiem, poszukiwania kulinarnych inspiracji, ekoprzyjazne wakacje i niezapomniane podróże. Travel Channel nadaje w 22 językach, w ponad 130 krajach na świecie: w Europie, na Środkowym Wschodzie, w Afryce oraz krajach Azji i Pacyfiku, przez 24 godziny na dobę.Do najbardziej popularnych programów należą: „Bez granic", „Dziwaczne potrawy Ameryki", „Czas na ślub" prowadzony przez Miss Universe Malaysia 2011, Deborah Henry, „Bert Zdobywca" i „Najwspanialsze trasy motocyklowe świata".Zabieramy naszych widzów w wir prawdziwej przygody za każdym razem, kiedy zasiadają przed ekranem.

PRZYGODY W PODRÓŻY

Przygody w podróży to opowieści z wypraw odkrywców naszej planety. Travel Channel prezentuje oszałamiające, nieodkryte zakątki globu, jak i najpopularniejsze na świecie destynacje. „Oblicza Azji" przeniosą Cię do najbardziej niesamowitych miejsc w towarzystwie Juliana Hantona. „Nieustraszony podróżnik" pokazuje, jakie wyzwania i nagrody czekają na tych, którzy zaryzykowali zejście z głównego, uczęszczanego szlaku.

PODRÓŻ PO FAKTACH

Wpuszczamy Cię za kulisy świata podróży i zapraszamy na spotkania z ludźmi, dzięki którym są one możliwe. Od straży wybrzeża, służb celnych, po krupierów i tancerki nocnych klubów. Prawdziwi ludzie, prawdziwe historie i ważne opowieści uchwycone przez kamerę. Widzieliście już lotnisko od strony podróżnika? Teraz możecie zobaczyć, jak to naprawdę działa - odwiedźcie „Lotnisko w Miami 24 h na dobę".

JEDZENIE

Poznaj smak świata - nowe kraje, nowe twarze, nowe smaki. Travel Channel zaprasza na wspaniałe jedzenie z całego świata, wszystko podawane z ogromną przyjemnością. Andrew Zimmern wciąż serwuje niespodzianki w „Dziwacznych potrawach Ameryki", podczas gdy Eden Grinshpan ma zaledwie 24 godziny, aby znaleźć wszystkie smaki świata w jednym mieście w „Uczcie Eden".

LUKSUS

Przeżyj swoje życie z odrobiną luksusu - obficie, ekstrawagancko i stylowo. Pozwól, aby Travel Channel zaoferował Ci bilet pierwszej klasy, kiedy „Luksusowe podróże" zabiorą Cię do najbardziej bogatych i wyrafinowanych wakacyjnych destynacji świata.

PODRÓŻNE PASJE

Pofolguj swojej pasji - wszędzie tam, gdzie mogą Cię doprowadzić pociągi, samoloty czy potrzeba prędkości. Poczuj dreszczyk emocji, doświadczając najbardziej ekstremalnych przejażdżek świata w „Szalonych kolejkach górskich" lub krzycząc w czasie szalonej jazdy obok Henry'ego Cole'a w „Najwspanialszych trasach motocyklowych świata". Trzymaj się mocno - to przejażdżka Twojego życia!

STYL ŻYCIA

Od zakupu luksusowych domów za granicą, do niewiarygodnych stylizacji hotelowych - zabieramy Cię za kulisy marzeń podróżników. Zobacz, jak Antony Melchiorri radzi sobie w „Hotelowych rewolucjach", mając tylko 48 godzin, aby zmienić upadający hotel w 5-gwiazdkowy przybytek. Znajdź inspirację na dom za granicą, oglądając zza zasłon jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach posiadłości z „Międzynarodowymi poszukiwaczami domów"

podziel się: